Kilka słów o firmie.

Nasza firma powstała w 1993 roku, stworzona została z pasji do tego co robimy. Od tego czasu prężnie się rozwijamy i codziennie zdobywamy nowe doświadczenia. W naszych działaniach kierujemy się głównie zadowoleniem Klienta. Jesteśmy w stanie podjąć nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Staramy się na bieżąco podnosić jakość naszych usług poprzez udoskonalanie parku maszynowego oraz wprowadzanie usprawnień informatycznych w obsłudze i realizacji zleceń. Nasze doświadczenie jest gwarancją spełnienia Twoich oczekiwań. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z dbałością o każdy szczegół i jakość. Cenimy zarówno Twój jak i nasz czas, dlatego każdy termin realizacji zlecenia ustalany jest indywidualnie. Fachowa obsługa i uważne słuchanie sugestii naszych Klientów to dwie zasady, które towarzyszą nam każdego dnia. Doradzimy, zaprojektujemy oraz wykonamy zamówienie zgodnie z Twoimi sugestiami.

Zapraszamy do składania zamówień on-line, możesz to zrobić w szybki i łatwy sposób, a realizacja zostanie rozpoczęta w czasie krótszym niż się spodziewasz.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego, który sprawi, że zakupy w naszej drukarni będą dla Ciebie przyjemnością. Każde zlecenie to dla Ciebie profit w postaci punktów lojalnościowych, które przy kolejnych zamówieniach możesz wymienić na usługę lub prezent.

NASZE ATUTY:

  • Jakość wykonywanych prac
  • Krótkie terminy realizacji
  • Fachowa obsługa
  • Konkurencyjne ceny
  • Usługi ekspresowe