Elegancki kalendarz książkowy z indywidualną okładką


Drukowany na białym papierze. Bloki terminarza szyte nićmi.

Dostępne rodzaje:

  • A5 dzienny papier biały – cena za 1 sztukę 83,52zł
  • B5 tygodniowy papier biały – cena za 1 sztukę 77,37zł
Zamówienia już od jednej sztuki!

Przygotuj okładkę według poniższych makiet:

Format B5Format A5

Dla Klienta biznesowego kalendarz z własnymi zdjęciami łączy w sobie cechy standardowego modelu książkowego z logo firmy wzbogacając go o całkowicie indywidualną grafikę i oryginalne wizualne rozwiązania. Kalendarze personalizowane to niezwykle użyteczny gadżet reklamowy, terminarz książkowy z logo to promocja firmy przez cały rok oraz ciekawy podarunek na niejedną okazje firmową. To oryginalne i nowoczesne rozwiązanie, aby wyróżnić się z tłumu, ponieważ nie ma możliwości, aby inna firma miała taki sam kalendarz, co niestety zdarza się podczas zakupu standardowych kalendarzy książkowych. Wręczając komuś taki kalendarz od razu pozostawisz pozytywne wrażenie, dzięki swojej indywidualności i z pewnością przyciągniesz zainteresowanie.

Dla Klienta indywidualnego również mamy same pozytywne cechy naszych kalendarzy. Oczywiste jest to, że ułatwiają organizację czasu, zapisujemy spotkania, urodziny bliskich i rodzinne uroczystości, terminy wizyt u lekarza i wiele innych wydarzeń, o których koniecznie chcemy pamiętać. Korzystamy z nich wszyscy. Pomóż sobie zaplanować dni pełne obowiązków i weekendy totalnego odpoczynku dzięki kalendarzowi z własną personalizowaną okładką. Taka okładka z pewnością będzie wspierać Cię w realizacji Twoich celów, ponieważ gdy tylko na nią spojrzysz na pewno wniesie w Twój stan same pozytywne emocje. Nie bądź nudnym, zwykłym człowiekiem, upiększ swój terminarz swoją okładką.

Możesz dać na okładkę zdjęcia dzieci, rodziny, szczególnego miejsca, ukochanego zwierzęcia, a może ulubionego samochodu lub motocykla?

Twoja wyobraźnia nie ma granic więc zastanów się i zamów u nas.