Często zadawane pytania

Zanim spytasz przeczytaj.
W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?
Zamówienie możesz złożyć poprzez nasz sklep internetowy na stronie www.drukujcyfrowo.info, lub bezpośrednio przesyłając zamówienie na adres biuro@drukujcyfrowo.info.
Chciałbym skorzystać z własnego zdjęcia, ale nie wiem czy jest wystarczająco dobrej jakości
Informację dotyczące jakości i sposobu przygotowania plików do druku znajdziesz w poradniku „jak przygotować plik do druku”. Dodatkowo każdy przesłany przez klienta projekt jest oceniany przez naszego grafika. W przypadku zbyt niskiej jakości zdjęcia kontaktujemy się z klientem w celu uzgodnienia sposobu dalszego postępowania.
Czy w naszym sklepie obowiązują minimalne zamówienia?
Nie. Realizujemy zamówienia niezależnie od ilości i rozmiarów.
Planuje większe zamówienie, w jaki sposób uzyskać wycenę takiego zamówienia?
Każdą wycenę można uzyskać przesyłając zapytanie na adres: biuro@drukujcyfrowo.info.
Czy jesteście w stanie przygotować mi wydruk 5m x 3m?
Oczywiście, taki wydruk zostanie do Państwa dostarczony w kilku elementach(brytach). Takiej wielkości fototapety przykleją się nieco inaczej. By się dowiedzieć jak zajrzyj do naszego poradnika-link do poradnika(przyklejanie fototapet).
Jaki jest czas realizacji zlecenia?
Czas realizacji jest zależny od wielkości zamówienia, jednak przeważnie wynosi 2 dni robocze od momentu przesłania odpowiedniej jakości zdjęcia.
Co jest potrzebne do przyklejenia fototapety?
Informację o narzędziach potrzebnych do przyklejenia fototapety znajdziesz tutaj: http://ekotapeta24.pl/content/29-poradnik-ekotapeta