Kalendarze książkowe są częścią naszej oferty skierowaną zarówno do Klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Jako producent kalendarzy dbamy o to, aby nasi Klienci dostawali produkty najwyższej jakości, zachwycające swoim wyglądem i estetyką wykonania.

Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór produktów pozwoli spełnić Państwa oczekiwania. Nasze kalendarze na 2023 rok charakteryzują się idealnym stosunkiem jakości do ceny.

W tym roku do oferty wprowadziliśmy kilka nowych kolekcji:

  • Cell,
  • Latte,
  • Genua,
  • Napoli

Kalendarze firmowe, reklamowe możecie Państwo wręczać swoim Klientom, aby Wasza marka towarzyszyła im cały rok. Jest to świetny prezent dla pracowników i atrakcyjna wizytówka przedsiębiorstwa.

Kalendarze cieszą się od lat niesłabnącym zainteresowaniem, ponieważ łączą w sobie element marketingowy z faktyczną użytecznością, docenianą przez użytkowników.

Oferujemy również usługę personalizacji i indywidualizacji okładki kalendarza poprzez tłoczenie lub grawer laser.

Nie zapominajmy o najlepszym kalendarzu dla Klienta indywidualnego jakim jest nasz bezkonkurencyjny produkt – kalendarz z indywidualną okładką. Pomóż sobie zaplanować dni pełne obowiązków i weekendy totalnego odpoczynku dzięki własnej personalizowanej okładce. Możesz dać na okładkę zdjęcia dzieci, rodziny, szczególnego miejsca, zwierzęcia, ulubionego samochodu – co tylko zechcesz.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych kalendarzy, gdzie znajdą Państwo kalendarze biurkowe, jedno i trójdzielne, plakatowe oraz wiszące wieloplanszowe.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

Złóż zamówienie na konkretny blok kalendarzowy, a gotowe kalendarze można odebrać w późniejszym terminie, do końca roku.

Do 30.09.2022 dodatkowy rabat przy zamówieniach powyżej 100 sztuk – złóż zapytanie na e-mail:biuro@drukujcyfrowo.info

Wybierz kolekcję:

Produkty, które mogą Cię również zainteresować: